Bestyrelsen

send e-mail til alle i bestyrelsen på een gang - klik her

Bestyerelse

Navn

Telefon

E-mail

Formand:

Finn von Bülow

2420 3733

finn@von-bulow.dk

Næstformand:

Helle Hansen

3036 3952

helleblhansen@gmail.com

Kasserer:

Mark Erfurth

2021 3040

mark@erfurth.net

Sekretær:

Helle Hansen

3036 3952

helleblhansen@gmail.com

Naturtræning/Veteraner:

Morten Smed

5194 0709

smed3121@gmail.com

Gymnastik:

Klaus Sørensen

5190 6433

klaus.home@gmail.com

Fodbold:

Finn von Bülow

2420 3733

finn@von-bulow.dk

Veteraner:

Tine Nyvang

5250 0408

tina@nyvang.dk

Dilettant:

Jette Hjuler Hansen

4078 5001

jettehansen@sjovpost.dk

Udvalg

Navn

Telefon

E-mail

Badminton

Grethe Larsen

2579 9031

 

Fodbold - baneudvalg

Finn von Bülow

2420 3733

finn@von-bulow.dk

 

Bo Hansen

2149 6230

bo.hansen@hansen.mail.dk

Fodbold - senior

Finn von Bülow

2420 3733

finn@von-bulow.dk

 

Bo Hansen

2149 6230

bo.hansen@hansen.mail.dk

Fodbold - Old Boys

Tina Nyvang

5250 0408

tina@nyvang.dk

Gymnastik - Idrætsmærke

Klaus Sørensen

5190 6433

klaus.home@gmail.com

 

Helle Hansen

3036 3952

helleblhansen@gmail.com

Halrespræsentant

Mark Erfurth

2021 3040

mark@erfurth.net

 

 

 

 

Dilettant

Anne Grete Nielsen

2758 8013

 

Dart

Christian Christensen

31633032

ccxaz@hotmail.dk

 

 

 

 

Kiosk ansvarlig

Jesper Larsen

2460 1273

larsen77@besked.com

Hjemmeside

Michael Sørensen

6114 4484

michael@jensmichael.dk

 

 

 

 

Andre poster:

31.marts 2022

 

 

Udvalg

Navn

Telefon

E-mail

Revisor

Anne Grete Nielsen

 

 

Revisor

Gosia Sørensen

 

 

Revisorsuppleant

Elmer Larsen

 

 

       
>

Idrætsforeningens konto nr.

Reg Nr. 1551 - Konto Nr. 10436761

Ved kontingent indbetaling, husk da at anføre navn, aktivitet og periode.

(bruges kun, hvis det ikke er muligt at betale med Dankort/Visa/Mastercard)